Powołania na mecze ligowe

Orliki ! Sobota godz 11:30 zbiórka przy ZSBG ( budowlanka ) zabieramy ze sobą żółte stroje, dresy, ochraniacze, legitymacje.

Skład : Kotelczuk, Backiel Szymon, Gerasimiuk, Kaźmierczyk, Milewski, Rzędzian, Południak, Stalenczyk, Gawędzki, Kania, Smółko, Wawrzyniuk, Kostrzeba

Prowadzić was będzie Trener Tomek ;) Założenie: wygrać wszystkie mecze ! Powodzenia !

Młodziki! Niedziela 16 zbiórka na Elewatorskiej! Żółte stroje dresy, ochraniacze, legitymacje obowiązkowo!

Skład: Popławski Krystian, Lalko, Augustynowicz, Wierzbicki, Backiel Przemek, Falkowski, Kundzicz, Bajkowski, Hryniewicki, Rzędzian, Dołęgiewicz, Dąbrowski, Breczko, Kulfan, Truchel

(Milewski, Gerasimiuk jeżeli macie jak proszę wziąć sprzęt i również przyjść może zajść potrzeba ze zagracie)

Nic innego nas nie interesuje jak 3 pkt na rozpoczęcie rundy wiosennej !!

Prośba do rodziców w niedziele kto może przyjechać z 15 min wczesniej przed zbiórka pomoc ustawić bramki. Z góry dziękuję ;))

Uwaga ktoś z chłopców zostawił zielone halowki nike odbiór u Pani Sokołowskiej